Cenne sparingi

Wczoraj piłkarze Znicza Pruszków rozegrali dwa sparingi w Białymstoku. W pierwszym meczu ulegliśmy 0-5, natomiast drugi mecz wygraliśmy 9-3. Bramki: Piotr Dąbrowski (as. Bartłomiej Surmacz), Zawodnik testowany (as. Piotr Dąbrowski), Zawodnik testowany, Piotr Dąbrowski (as. Zawodnik testowany), Zawodnik testowany (as. Bartłomiej Surmacz), Zawodnik testowany (as. Michał Kozaczkow), Bartłomiej Surmacz (as. Zawodnik testowany), Patryk Lenard, Franciszek Ratajczyk (as. Adrian Dumała). W rozwinięciu krótka relacja z wyjazdu :)

Drużynie Jagiellonii Białystok dziękujemy za ciepłe przyjęcie oraz liczymy, że dojdzie do spotkania rewanżowego, oraz życzymy samych sukcesów ;)

W pierwszym spotkaniu graliśmy po 11, był to nasz debiut w takim systemie gry. Nasi zawodnicy jeszcze nie do końca opanowali pewne ustawienia w takim zestawieniu. Natomiast Jagiellonia gra w rozgrywkach rocznika 1998 więc opanowała ustawienia po 11 zawodników do perfekcji. Drużyna gospodarzy to bardzo mocny zespół, złożony z bardzo utalentowanych zawodników. Bardzo dobrze grali piłką, konstruowali ciekawe, składne i przemyślane akcje. W pierwszym meczu przegraliśmy 0-5.

Drugie spotkanie było zupełnie inne niż to pierwsze. Graliśmy tak jak zwykle po "9", gdzie nasza drużyna jest przyzwyczajona i ma wpojone pewne automatyzmy. Drużyna Jagiellonii wyszła w trochę zmienionym składzie, jednak nie miało to znaczenia gdyż bardzo dobrze prezentowali się zarówno w destrukcji jak i w ofensywie. Czterokrotnie dla naszej drużyny trafił zawodnik testowany przy czym zaliczył dwie asysty.

Podsumowując były to bardzo cenne i ciekawe sparingi, które na pewno w przyszłości zaprocentują w naszej grze. Musimy nadal ciężko pracować, i dawać z siebie wszystko zarówno na treningach jak i spotkaniach sparingowych i ligowych. Jednak naszemu zespołowi należą się brawa ;).