DZIĘKUJEMY!

Słowo „dziękujemy” w tym przypadku ma wiele znaczeń. Trenerze dziękujemy za sześć lat pracy w roczniku 2000.Dzięki panu większość zawodników podniosła swoje umiejętności, stali się dzięki temu lepszymi zawodnikami. Nie zapomnimy, że oprócz trenera był pan dla nich ważną osobą w ich życiu, wprowadził pan ich do magicznego świata, jakim jest świat piłki. Gdy przyszedł pan do naszego zespołu, sami mieliśmy dużo wątpliwość, wielu na nas nie stawiało. Myliliśmy się jak i inni, którzy na samym początku naszej przygody skreślali nas. Dziękujemy panu za ten wspaniały czas, za dwa awanse w momencie, kiedy nikt na nas nie stawiał. Za wspaniałe emocje podczas spotkań, za wiele sukcesów oraz radości w szatni po zwycięskich meczach i przede wszystkich za wiarę, dzięki której my rodzice, zawodnicy oraz kibice rocznika 2000 uwierzyliśmy, że podążamy właściwą drogą, która pomoże stać się nam nie tylko lepszymi zawodnikami, ale przede wszystkim ludźmi. Panie Adamie dzięki panu staliśmy się bardzo znaczącą drużyną w swoim roczniku, to pan nauczył chłopaków, że wiara w zwycięstwo a przede wszystkich współpraca i bycie jedną drużyną doprowadzi ich do sukcesu. Dziękujemy panu za to, że jest trener wspaniałym człowiekiem, który swoje pozytywne cechy przelał na chłopaków. Dziękujemy z całego serca i oczywiście, życzymy samych sukcesów z rocznikiem 2005!

TE BRAWA SĄ DLA PANA, TRENERZE!

Kierownik, zawodnicy, rodzice oraz administrator :)