Gra na "5"

Gra na "5"

Wczoraj na własnym boisku podejmowaliśmy zespół Escoli Varsovia. Po bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniu wygraliśmy 5:1.

Od początku meczu nasi zawodnicy byli bardzo zmobilizowani by zwyciężyć w tym spotkaniu. Widoczne to było w każdej akcji, gdzie nikt nie odpuszczał. Pierwsza odsłona gry stała na bardzo wysokim poziomie, każda z drużyn stworzyła sobie parę sytuacji podbramkowych. Na brak pracy nie narzekali bramkarze, którzy świetnie spisywali się w bramce. Prowadzenie w meczu objęli żółto-czerwoni. Paweł Barzyc zagrał głową do Franciszka Ratajczyka a ten pewnym strzałem w długi róg otworzył jak się potem okazało worek z bramkami. Goście odpowiedzieli bardzo szybko i remisem 1:1 obie drużyny schodziły do szatni.

Mobilizacja w szatni i ponownie od początku II połowy wychodzimy pewni swojego celu, czyli zwycięstwa. Gramy piłką i to my głównie utrzymujemy się przy niej. Na efekty dobrej gry nie trzeba było długo czekać. Parę minut po przerwie Paweł otrzymał podanie od Adriana, szybko uruchomił na skrzydle Kamila Biernata. Pomocnik zauważył, że może lobować bramkarza i tak uczynił wyprowadzając żółto-czerwonych na prowadzenie. Euforia na trybunach i na boisku, jednak nie odpuszczamy i cały czas dążymy do podwyższenia rezultatu. W 54 minucie na murawie pojawił się Krystian Mianowicz, a niespełna parę minut później cieszył się z dwóch swoich trafień. Najpierw otrzymał podanie od Kamil Szczepańskiego i  lobem pokonał bramkarza gości. Chwilę potem Paweł Barzyc, który zaliczył hat-tricka asyst :),  podał Krystianowi piłkę i ten znalazł się w sytuacji sam na sam i pewnym strzałem w krótki róg zdobył dla Znicza w tym meczu 4 gola. Wynik meczu ustalił Franciszek Ratajczyk wykorzystując dogranie Szymona Bartosika.

To był kolejny mecz w którym chłopcy pokazali niesamowity charakter i ducha walki. Od początku meczu aż do samego końca nie odpuszczali i dążyli do swojego upragnionego celu. Na brawa zasługuje każdy:Wojtek Krysiak, Adrian Dumała, Mateusz Podwysocki, Michał Borychowski, Bartłomiej Kukułowicz, Kamil Szczepański, Kacper Kucharek, Kamil Biernat, Paweł Barzyc, Jan Różański, Franciszek Ratajczyk, Szymon Bartosik, Paweł Jaruszewski, Wiktor Oder, Krystian Mianowicz, Patryk Lenard, Michał Kozaczkow, Przemysław Bort. Każdy z nich zostawił wiele zdrowia na boisku i na pewno może być ze swojego występu bardzo zadowolony. Teraz dalej ciężko trenujemy i dajemy z siebie wszystko, bo jak pokazują takie mecze, ciężka praca, bycie zespołem doprowadza do tak wspaniałych zwycięstw. Bardzo cieszy nas wynik, ale jeszcze bardziej gra, która była na wysokim poziomie. BRAWO CHŁOPAKI !! BRAWO TRENERZE I SZTABIE SZKOLENIOWY ! :)

Drużynie Escoli dziękujemy za mecz i życzymy samych sukcesów w następnych spotkaniach !