Nasza trójka z rocznikiem 99
Nasz klub jako jeden z wyróżniajacych się na arenie województwa Mazowieckiego oraz w Polsce został zaproszony na kilkudniowy wyjazd do Akademi Piłkarskiej RedBull Salzburg/ Austria.

Wyjazd będzie miał miejsce w okresie 10-14.05.2015r i jest przeznaczony dla graczy z rocznika '99.Trzech naszych zawodników Bartek Kukułowicz, Janek Różański i Wojtek Krysiak znalazło się w wyjazdowej 18'stce starszego rocznika.

Drużyna rozegra dwa bardzo mocne mecze kontrolne z zespołami z Austrii i Niemiec oraz zwiedzi stadion Salzburga i Akademię RedBull Salzburg.
Planowany jest również wyjazd do Monachium na stadion Bayernu. Być może uda się spotkać z Robertem Lewandowskim (jest to termin meczu półfinałowego Ligi Mistrzów)?
Mamy nadzieję, że doświadczenie jakie nasi zawodnicy zdobędą w sparingach z zagranicznymi, starszymi drużynami zaprocentuje w nadchodzących meczach naszej ligi.