Ostatni mecz na bardzo duży plus !

W ostatnim meczu w tej rundzie wygraliśmy 4-1 z drużyną KS Raszyn. Pierwsza połowa była najlepszą połową w naszym wykonaniu. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji podbramkowych (cztery z nich wykorzystaliśmy) graliśmy piłką. Druga połowa była już bardziej wyrównana i drużyna gości postawiła nam bardzo trudne warunki. Bramki dla Znicza zdobyli : Piotr Dąbrowski (as. Franciszek Ratajczyk), Franciszek Ratajczyk (as. Michał Kozaczkow), Sebastian Folwarski (as. Piotr Dąbrowski) oraz Michał Kozaczkow (as. Michał Milczarski). Panowie wielkie brawa za ten mecz, należy pochwalić każdego zawodnika z osobna rozpoczynając od bramkarza kończąc na napastnikach. Nie należy jednak spoczywać na laurach i dalej dawać z siebie jak najwięcej na treningach oraz spotkaniach. Chłopcy jesteśmy z was bardzo dumni !

Drużynie KS Raszyn dziękujemy za grę fair play oraz życzymy sukcesów w następnych spotkaniach !