Ostatni sparing

Wczoraj rozegraliśmy ostatni sparing przed rundą rewanżową. W meczu z Escolą Varsovia zremisowaliśmy 3:3. Od początku meczu razem z Escolą stworzyliśmy naprawdę świetne zawody, dużo akcji, przemyślanych akcji, niekiedy mecz obfitował w mocne starcia na boisku, jednak wszystko w ramach fair play. Możemy być zadowoleni z naszej gry, jednak nie zapominajmy, że naprawdę musimy bardzo, ale to bardzo dużo pracować ! Drużynie Escoli dziękujemy za grę fair play oraz życzymy samych sukcesów ! Bramki: Franciszek Ratajczyk x2, Tomasz Brzuska. Asysty: Kacper Kucharek, Patryk Lenard, Szymon Bartosik.

Escola Varsovia - Znicz Pruszków (fot. Mirosław Krysiak)

Powołani:

Konrad Dzitkowski

Jakub Osobiński

Wojciech Krysiak

Zawodnicy powinni zabrać ze sobą: Sprzęt, dres treningowy, koszulkę czerwoną, kurtkę czerwoną, bidon, napój, owoc lub baton i komplet niebieski !