Pewna wygrana

Wczoraj zawodnicy Znicza na obozie w Trzciance rozegrali sparing z Sapa Lubuszanin Trzcianka rocznik 98/99. Mecz zakończył się naszym wysokim zwycięstwem 9:1.

Wynik meczu otworzył w I połowie Kamil Biernat strzałem w długi róg, wykorzystując podanie Filipa Dziełaka. Gospodarze zdołali wyrównać parę minut później. Nasi zawodnicy jednak tuż przed przerwą wyszli na prowadzenie za sprawą Wiktora Odera, który wykorzystał podanie Michała Milczarskiego. W II połowie bardzo dominowaliśmy na boisku, w I również pokazaliśmy fajny futbol stwarzając wiele sytuacji bramkowych. W II odsłonie pierwszego gola po podaniu Piotrka Goljasza zdobył Franciszek Ratajczyk. Franek później dwukrotnie asystował przy bramkach Szymona Bartosika i Piotra Goljasza. Kolejną bramkę zdobył w sytuacji sam na sam Kamil Biernat po asyście Pawła Barzyca. Paweł po chwili dwukrotnie sam wpisał się na listę strzelców. Na początek zdobywając ładną bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Jednak druga bramka i cała akcja przed nią jest ozdobą naszej dobrej gry. Żółto-czerwoni wywalczyli po bardzo fajnej akcji rzut rożny, do piłki ustawionej w narożniku boiska podszedł Krystian Mianowicz, jego dośrodkowanie z pierwszej piłki strzałem z powietrza i z woleja wykończył Paweł. Wynik meczu ustalił Jan Różański wykorzystując podanie Franka.

W meczu stworzyliśmy wiele sytuacji, dwukrotnie trafiliśmy w słupek, oraz zdobyliśmy jeszcze dwie bramki ze spalonego. Jednak nie wynik był tu najważniejszy, bardzo fajnie wyglądała nasza gra. Na brawa zasłużył każdy, zostawiliście chłopaki wiele zdrowia na boisku i to było widać. Bardzo ładne, składne akcje, większością zakończone bramkami. Od bramkarza aż do napastnika każdy z was zagrał bardzo dobre zawody ! :) Oby tak dalej. W czwartek kolejny sparing.