Podsumowanie turnieju Sopot Cup 2012

W rozgrywanym turnieju Sopot Cup 2012 podopieczni Adama Mrówki zajęli5miejsce. Cieszy zarówno wynik oraz gra naszego zespołu. W całym turnieju brało udział 16 drużyn. W rozwinięciu wszystkie wyniki naszego zespołu.

AS Pomorze 5-1 Gedania Gdańsk

Znicz Pruszków 3-0 KP Starogard Gdański (Walkower).

Drużyna KP Starogard Gdański nie uczestniczyła w rozgrywkach.

AS Pomorze 3-1 Znicz Pruszków

Bramka: Sebastian Folwarski.

Pierwszy mecz to głównie czas na aklimatyzacje , patrząc jednak na naszą grę wynik nie odzwierciedla dobrej gry naszego zespołu. W tym spotkaniu nasza drużyna stworzyła sobie wiele sytuacji podbramkowych, jednak zawiodła skuteczność oraz zabrakło szczęścia (słupki oraz poprzeczki).

Gedania Gdańsk 3-0 KP Starogard Gdański (Walkower).

AS Pomorze 3-0 KP Starogard Gdański (Walkower).

Gedania Gdańsk 3-4 Znicz Pruszków

Bramki: Bartłomiej Surmacz x4.

Mecz bardzo dramatyczny. Za to spotkanie należy pochwalić całą drużynę Znicza. Do końcowych minut gry utrzymywał się remis 3-3 i dopiero w ostatnich minutach bramkę na wagę awansu zdobył Bartłomiej Surmacz.

Grupa po rozegranych spotkaniach:

1. AS Pomorze 9 punktów

2. Znicz Pruszków 6 punktów

3. Gedania Gdańsk 3 punktów

4.KP Starogard Gdański 0 punktów

Po wyjściu z grupy graliśmy z drużyną SL Salos Szczecin.

Znicz Pruszków 0-3 SL Salos Szczecin

Piękny mecz walki, szkoda przegranej jednak możemy być dumni z naszych zawodników.

Znicz Pruszków 3-2 Gryf Wejherowo

Bramki: Piotr Dąbrowski x2, Michał Kozaczkow

Kolejny dramaturgiczny mecz, ostatecznie zwycięski dla naszego zespołu. Cieszy gra całego zespołu.

W meczu o 5 miejsce zagraliśmy z drużyną AKS Mikołów. W ostatecznym rozrachunku zwyciężyliśmy w rzutach karnych 3-2.

Znicz Pruszków 3-3 AKS Mikołów

Bardzo zacięta rywalizacja pomiędzy obiema drużynami rozstrzygnięta dopiero w rzutach karnych. Znicz Pruszków rozpoczął serię jedenastek. Dla naszego zespołu trafił Piotr Dąbrowski, Bartłomiej Surmacz oraz Michał Kozaczkow. W 3 serii rzutów karnych piękną paradą popisał się Jakub Trojanowski, broniąc strzał zawodnika AKS Mikołów.