Porażka w II kolejce

Wczoraj rozegraliśmy mecz w ramach II kolejki z Escolą Varsovia. Mecz zakończył się naszą porażką 2:4.

Pierwsze minuty należały do zespołu Escoli, która w ciągu 9 minut stworzyła sobie trzy dobre okazje, dwa razy dobrze bronił Jakub Osobiński, a raz uratowała nas poprzeczka. W 9 minucie to Escola wyszła na prowadzenie. My dwie minuty później mogliśmy wyrównać, ale strzał Franciszka Ratajczyka obronił bramkarz gospodarzy. Po chwili dobrą okazję miał Piotr Goljasz, ale na tablicy wyników nadal widniał wynik 1:0. W 19 minucie sam na sam z bramkarzem znalazł się Kamil Biernat, ale górą w pojedynku okazał się bramkarz Escoli. Odpowiedź gospodarzy w 27 minucie i Escola trafia w poprzeczkę. W 33 minucie wyrównujemy stan rywalizacji za sprawą dobrze wykonanego rzutu karnego przez Pawła Barzyca. Trzy minuty później świetnie w bramce spisuje się Jakub Osobiński broniąc w sytuacji sam na sam.

Po przerwie to my mocniej atakujemy bramkę gospodarzy, i już w 43 minucie cieszymy się z prowadzenia. Franek zgrywa piłkę do Jana Różańskiego, który strzałem głową umieszcza piłkę w siatce. W 50 minucie urwał się obrońcom Filip Dziełak, ale strzał pomocnika obronił bramkarz. Siedem minut później dobrze w bramce ponownie spisuje się Kuba. Ostatnie 16 minut to duże rozkojarzenie w naszych szykach i z wyniku 2:1 dla nas, robi się wynik 2:4 dla Escoli. I niestety przegrywamy ten mecz.

Drużynie Escoli serdecznie gratulujemy zwycięstwa.