Przegrana z Legią

Wczoraj rozegraliśmy IV kolejkę w Ekstralidze. Na wyjeździe zagraliśmy z Legią Warszawa. Mecz zakończył się naszą porażką 0:6, która była trzecią porażką z rzędu.

Już pierwsza sytuacja mogła przynieść gospodarzom prowadzenie, ale jeden z zawodników Legii trafił w słupek. Pięć minut później, jednak Legia objęła prowadzenie w tym meczu. W 10 minucie minimalnie obok bramki uderzył Franciszek Ratajczyk a trzy minuty później bramkarz Legii obronił uderzenie Pawła Barzyca. W 20 minucie Norbert Marat odebrał futbolówkę zagrał do Pawła Barzyca, ale jego strzał ponownie obronił bramkarz gospodarzy. Siedem minut później ładnym strzałem z rzutu wolnego Legia podwyższyła swoje prowadzenie. W 29 minucie dobrą interwencją popisał się Jakub Osobiński broniąc strzał z najbliższej odległości. Po chwili nad bramką uderzył Paweł Barzyc. W 35 minucie Legia zdobyła kolejną bramkę i na przerwę schodziła z trzy bramkową przewagą.

Pierwszą okazję w II połowie mieliśmy my, ale w 42 minucie nad bramką uderzył Franciszek Ratajczyk. Po chwili uderzenie Jana Różańskiego wyłapał bramkarz Legii. W 58 minucie nad bramką uderzył Paweł Barzyc. W 67 minucie Legia zdobyła czwartą bramkę w meczu a w 75 kolejną. W ostatniej minucie gry Legia ustaliła wynik spotkania.