Przegrana z Polonią

W sobotnie popołudnie mierzyliśmy się na własnym boisku z Polonią Warszawa. Mecz zakończył się naszą porażką 1:2. W meczu oficjalnie zadebiutował w naszych barwach Norbert Marat. Norberta serdecznie witamy !

Przez pierwsze 15 minut meczu niewiele działo się na boisku. Dopiero po upływie kwadransa pierwszą groźną sytuacje w meczu stworzyli goście, jednak w sytuacji sam na sam dobrze w bramce spisał się Jakub Osobiński. Dwie minuty później nasza odpowiedź, ale z rzutu wolnego nad bramką uderzył Paweł Barzyc. W 17 minucie strzał głową Kacpra Kucharka obronił bramkarz Polonii. Na kolejną akcję kibice czekali do 29 minuty, kiedy nad bramką uderzył jeden z piłkarzy Polonii. Ostatnie 10 minut pierwszej odsłony gry obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych. Dwukrotnie obok bramki uderzył Paweł Barzyc, a raz świetnie w bramce spisał się Jakub Osobiński. W ostatniej akcji I połowy obejmujemy prowadzenie. Paweł Barzyc zagrał do Jana Różańskiego, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gości.

Nie minęła minuta po pierwszym gwizdku sędziego, a Polonia wyrównuje stan rywalizacji. Przystępujemy do ataku, jednak w 47 minucie piłka ponownie mija bramkę po strzale Pawła Barzyca. W 55 minucie świetnie w polu karnym zachował się debiutujący w naszych barwach Norbert Marat oraz Franciszek Ratajczyk, blokując groźne uderzenia gości. W 58 minucie uderzenie Franka Ratajczyka obronił bramkarz gości, a po chwili nad bramką uderzył Paweł Barzyc. W 67 minucie bramkarz gości obronił strzał Filipa Dziełaka, a po chwili to samo uczynił z uderzeniem Kamila Biernata. W 73 minucie to jednak Polonia zdobyła jak się potem okazało zwycięską bramkę. Próbowaliśmy atakować jednak uderzenie cztery minuty później Filipa minimalnie minęło bramkę. A tuż przed końcem główka Szymona Bartosika minęła o centymetry bramkę Polonii.

Zespołowi Polonii serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w dalszych meczach !