Przerwana passa

Wczoraj odbyła się VI kolejka w naszej grupie. Znicz I Pruszków na własnym boisku podejmował drużynę KS Piaseczno. Niestety mecz zakończył się porażką naszej drużyny 0-4.

Mecz rozpoczął się o godzinie 14.30. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana z lekką przewagą Znicza Pruszków. Zarówno KS Piaseczno jak i Znicz Pruszków miało swoje okazje do strzelenia bramki. Niestety ani jedna ani druga drużyna nie potrafiła postawić kropki nad i w postaci strzelonego gola. W drugiej połowie niestety w chwili dekoncentracji nasza drużyna straciła 4 bramki. Jednakże należy podkreślić dobrą grę naszego zespołu, stwarzaliśmy wiele sytuacji podbramkowych, z których niestety nic nie chciało wpaść do siatki.

Podsumowując przed naszą drużyną jeszcze czeka trochę pracy, jednakże w wielu sytuacjach widać zaangażowanie i radość z gry w piłkę. A to jest najważniejsze.

Drużynie KS Piaseczno gratulujemy zwycięstwa i życzymy sukcesów w następnych meczach.