Remis przed obozem

Wczoraj piłkarze Znicza rozegrali sparing z starszymi kolegami z Ożarowianki. Mecz zakończył się remisem 2-2. Bramki dla żółto-czerwonych zdobyli Wiktor Oder i Jan Różański.Znicz przez całe spotkanie przeważał, inteligentnie rozprowadzał swoje akcje. Zabrakło przysłowiowej kropki nad "i". Rywale wykorzystali chwilę dekoncentracji i w II połowie zdobyli wyrównującą bramkę. W II połowie nasza gra trochę "siadła", jednak nadal przeważaliśmy i mieliśmy większe posiadanie piłki. Jednak to nie posiadanie wpływa na końcowy wynik a bramki, których zabrakło. Przeciwnicy także mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść (znakomita okazja w ostatnich minutach) oraz poprzeczka w I połowie. Dlatego drodzy zawodnicy nie jest ważne kto ile strzelił goli, kto ile razy asystował, kto dobrze zagrał, kto zagrał więcej minut,kto dobrze obronił ważne jest jak cały zespół gra. Bo nie przegrywa/wygrywa/remisuje jeden zawodnik, ale cała drużyna. Nie ma w naszym zespole gwiazd, każdy jest równy, nie grają indywidualności a DRUŻYNA !

Drużynie KS Ożarowianki dziękujemy za sparing i życzymy sukcesów w następnych spotkaniach.