Remis z Sempem

W niedzielę na wyjeździe rozegraliśmy 6 kolejkę w Ekstralidze. W meczu z Sempem już tradycyjnie padł remis, tym razem 1:1. Oficjalnie w naszych barwach zadebiutował Olivier Aleksander. Oliviera serdecznie witamy w naszym zespole !

Pierwszą groźną sytuację stworzyli żółto-czerwoni. W 7 minucie obok bramki uderzył Franciszek Ratajczyk. Trzy minuty później odpowiedź gospodarzy i piłka ostatecznie uderza w słupek bramki i wychodzi poza boisko. Po chwili uderzenie zawodnika Sempa obronił Wojciech Krysiak. W 12 minucie Paweł Barzyc zagrał do Jana Różańskiego, ale uderzenie naszego pomocnika w tym meczu przeszło obok bramki. W 23 minucie Krystian Mianowicz zagrał do Franka, ale jego uderzenie obronił bramkarz gospodarzy. Jednak dwie minuty później wychodzimy na prowadzenie. Olivier Aleksander debiutujący oficjalnie w naszych barwach zagrał do Franka, ten minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. Tuż przed końcem I odsłony gry Semp próbował wyrównać, ale dwukrotnie Wojtek obronił strzały gospodarzy.

W drugiej połowie mocniej przycisnęli gospodarze. Jednak to my jako pierwsi stworzyliśmy groźną sytuację. W 48 minucie Paweł Barzyc świetnie uderzył sprzed pola karnego, ale jeszcze lepiej zachował się bramkarz Sempa w niesamowity sposób broniąc ten strzał. W 57 minucie obok bramki uderzył zawodnik gospodarzy, a dwie minuty później dobrze z bramki wyszedł Wojtek. W 70 minucie Jan Różański znalazł się w dobrej sytuacji na podwyższenie wyniku po podaniu Franka, ale ostatecznie przegrał pojedynek z bramkarzem. Po chwili po rzucie karnym gospodarze wyrównali stan rywalizacji. W ostatnich minutach gry zarówno my jak i Semp mogli zdobyć bramkę, ale piłka ostatecznie nie wpadła do bramki i mecz zakończył się podziałem punktów.

Drużynie Sempa serdecznie dziękujemy za mecz i życzy powodzenia w kolejnych meczach.