Trzy punkty w Grodzisku !!!

W sobotę 23 maja, wybraliśmy się do Grodziska Mazowieckiego, rozegrać mecz dziewiątej kolejki EL z tamtejszą Pogonią. Zgodnie z wcześniejszymi założeniami oraz pozycją w tabeli, przywieźliśmy kolejne trzy punkty po golach Franciszka Ratajczyka, Kamila Biernata, Bartka Kukułowicza i Pawła Barzyca. Myślę jednak, że ani strzelcy, ani cała reszta dobrze grających naszych zawodników, nie mogła się w tym dniu równać z prawdziwym i jedynym bohaterem owego spotkania. Nienaganny strój, sportowa sylwetka i poważna mina, były niestety złudą, bo nasz bohater starając się zaprzeczać wszelkim boiskowym zdarzeniom gwizdał co mu ślina na gwizdek przyniosła, a z czasem zagubiony, być może zapominając gdzie się znajduje, po prostu gwizdał sobie na wszystko. Warto też wspomnieć o liniowych, którzy co prawda trzymali się blisko linii i z lekkim opóźnieniem naśladowali ruchy głównego, po za tym statystując i sprawiając wrażenie, że ciążą im chorągiewki. Nie ma co się martwić.. W najbliższym spotkaniu liniowych nie zobaczymy, więc obraz na pewno będzie mniej przykry. A może trafi nam się sędzia z prawdziwego zdarzenia? Kto to wie? Nie mniej, brawo chłopaki za twardą walkę, zaś drużynie z Grodziska życzymy dużo radości z gry i jak najmniejszej liczby kontuzji.