V miejsce w Turnieju

Od piątku do dziś (niedziela) przebywaliśmy w Koszalinie na IOgólnopolskim turnieju im. Zbigniewa Płechy. W turnieju zajęliśmy V miejsce wygrywając w meczu z AP 21 Kraków w rzutach karnych 4:3, w regulaminowym czasie gry było 1:1. W rozwinięciu podsumowanie turnieju ;)

Chłopcy przekroczyli już Skierniewice, powinni być za 40-60 minut na Zniczu.

Mecze Grupowe:

Bałtyk Koszalin 3:3 Znicz Pruszków

W pierwszy meczy mierzyliśmy się z Bałtykiem Koszalin czyli gospodarzem turnieju. Do przerwy przegrywaliśmy 0:3, jednak w II odsłonie gry zdobyliśmy trzybramki i ostatecznie zremisowaliśmy 3:3. Bramki: Bartłomiej Kukułowicz x2, Franciszek Ratajczyk

Progres Nowa Huta 0:0 Znicz Pruszków

W drugim meczu zremisowaliśmy 0:0 z Progresem Nowa Huta, późniejszą drużyną która zajęła III miejsce na podium.

Arka Gdynia 3:1 Znicz Pruszków

Trzeci mecz to spotkanie z Arką Gdynia. W ostatnich minutach straciliśmy dwie bramki, które zdecydowały o zwycięstwie Arki. Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, znów pokazaliśmy charakter. Bramka: Szymon Bartosik

Śląsk Wrocław 3:4 Znicz Pruszków

W ostatnim meczu grupowym zmierzyliśmy się ze Śląskiem Wrocław. Znów pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony wygrywając 4:3. Bramki: Franciszek Ratajczyk x2, Wiktor Oder, Szymon Bartosik. Zajęliśmy III miejsce w grupie przez co zagraliśmy w meczu o V miejsce.

Mecz o V miejsce:

Znicz Pruszków 1:1 AP 21 Kraków (karne 4:3)

W meczu o V pozycję zmierzyliśmy się z Akademią Piłkarską 21 Kraków. Od samego początku przeważaliśmy, byliśmy stroną dominującą i dyktowaliśmy warunki gry. Graliśmy mądrze i pewnie. Jednak w regulaminowym czasie gry było 1:1, zwycięzcę musiały wyłonić rzuty karne. W "11" byliśmy lepsi i wygraliśmy 4:3, warto pochwalić Przemysława Borta, który obronił dwa karne !