Ważna wygrana

W dniu dzisiejszym odbył się mecz pomiędzy drużyną OSiR Żyrardów I a MKS Znicz I Pruszków. Nasza drużyna zdobyła 3 punkty wygrywając na wyjeździe 1-7.

Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmiał o godzinie 10.10. Od samego początku meczu nasza drużyna atakowała bramkę przeciwnika. Na efekty długo nie trzeba było czekać już w 8 minucie z lewej strony boiska nie do obrony uderzył Kamil Książek. Od momentu zdobycia bramki nasza drużyna wykazywała się ambicją oraz przemyślaną grą. W II kwarcie zespół Znicza I Pruszków pokusił się o zdobycie kolejnych dwóch bramek. Po akcji z lewej strony już w 8 minucie II kwarty bramkę zdobył Michał Gniecki, natomiast pięć minut później rzut rożny wykonywał Sebastian Folwarski dokładnie dośrodkowując na nogę Artura Zawiślaka. III kwarta rozpoczęła się golem po indywidualnej akcji Szymona Pikulskiego. Znów 8 minuta tym razem III kwarty gola z rzutu rożnego zdobył Sebastian Folwarski. Drużyna gospodarzy zdobyła jak się później okazało honorową bramkę w 9 minucie III kwarty. Ostatnia kwarta potwierdziła dobrą dyspozycje naszej drużyny w tym meczu. W 7 minucie Franciszek Ratajczyk po podaniu Sebastiana Folwarskiego zdobył dla naszego zespołu szóstą bramkę w tym meczu. Ostatnia bramka była dziełem Michała Gnieckiego, który wykorzystał celne podanie Kamila Książka.

Za cały mecz należy pochwalić każdego z naszych zawodników, którzy od samego początku meczu starali się rozgrywać piłkę oraz dyktować tempo gry.

Drużynie OSiR Żyrardów dziękujemy za stworzenie wspaniałego widowiska z grą fair play.