Wygrana z Młodzikiem

Wczoraj rozegraliśmy 5 kolejkę w naszej lidze, na własnym boisku podejmowaliśmy zespół Młodzika Radom. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 8:0.

Od samego początku to my mocniej ruszyliśmy do ataku. W 1 minucie na bramkę uderzył Paweł Barzyc, bramkarz wybił futbolówkę na róg. Z rzutu rożnego dośrodkował w pole karne Kamil Szczepański, a w polu karnym najlepiej zachował się Krystian Mianowicz, jednak nasz pomocnik trafił w słupek. Już w 3 minucie objęliśmy prowadzenie. W zamieszaniu podbramkowym Szymon Bartosik zagrał do Franka Ratajczyka, który z najbliższej odległości wyprowadził Znicz na prowadzenie. Trzy minuty później po wrzutce z rzutu wolnego uderzył Adrian Dumała, ale bramkarz zbił piłkę na róg, a po chwili po raz kolejny Adrian uderzył tym razem głową i świetnie interweniował bramkarz gości. W 15 minucie obok bramki uderzył Szymon Bartosik. W 23 minucie pierwsze uderzenie gości z rzutu wolnego ląduje nad bramką Znicza, a po chwili uderzenie głową jednego z piłkarzy Młodzika mija naszą bramkę. Jeszcze przed końcem I odsłony gry mogliśmy podwyższyć nasze prowadzenie, ale po dośrodkowaniu Pawła Barzyca obok bramki główkował Franciszek Ratajczyk.

Minutę po przerwie podwyższamy swoje prowadzenie. Krystian Mianowicz zagrywa do Franka, który pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce. Po chwili bramkarz Młodzika strzał Pawła wybija na róg, a Kamil Szczepański uderza nad bramką po rzucie rożnym. W 46 minucie jeden z zawodników gości umieszcza piłkę we własnej siatce. W 48 minucie nad bramką uderzył Paweł Barzyc. Niedługo potem mamy dwie znakomite okazje do podwyższenia wyniku ale Franek i Jan Różański uderzają nad bramką. W 55 minucie Franek dośrodkował piłkę w pole karne a tam strzałem głową Jan umieścił ją w siatce. Dwie minuty później uderzenie Kacpra Kucharka obronił bramkarz Młodzika. W 60 minucie nad bramką uderzył Piotr Goljasz. W 65 minucie podwyższamy swoje prowadzenie Franek zagrywa do Jana i cieszymy się z kolejnej bramki. Dwie minuty później Franek zagrywa do Pawła a ten w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem a po chwili uderza obok bramki. W 75 minucie Paweł zagrywa do Franka który zdobywa swojego trzeciego gola w meczu. Minutę później swojego hattricka zdobywa też Jan Różański pewnie wykorzystując podanie Pawła. Tuż przed samym końcem Adrian podaje do Franka ten odgrywa do Norberta Marata, który ustala wynik spotkania i zdobywa swojego premierowego gola w barwach Znicza.