Wygrana z Wisłą Płock

Wczoraj na własnym boisku zmierzyliśmy się z Wisłą Płock. Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 7:0. W meczu oficjalnie w naszych barwach zadebiutował Maciej Dańko. Macieja serdecznie witamy w naszym zespole !

Pierwszą sytuację w meczu stworzyli żółto-czerwoni. W 5 minucie Paweł Barzyc zagrał do Oliviera Aleksandra, ale strzał pomocnika z linii bramkowej wybił obrońca gości, a po chwili obok bramki uderzył Paweł Barzyc. Dziesięć minut później już obejmujemy prowadzenie w meczu. Kamil Szczepański zagrywa piłkę z rzutu rożnego, a w polu karnym świetnym "szczupakiem" popisuje się Paweł otwierając wynik spotkania. Dwie minuty później, czyli w 17 minucie prowadzimy już 2:0. Kacper Kucharek zagrywa do Franciszka Ratajczyka, który pokonuje bramkarza Wisły. Trzy minuty później i kolejny gol dla żółto-czerwonych. Tym razem Olivier Aleksander zagrywa do Franka, który pewnie pokonuje bramkarza gości. W 23 minucie kolejna akcja Znicza i kolejna bramka dla nas. Kacper Kucharek uderzył na bramkę, goalkeeper gości wybił przed siebie, ale przy dobitce Franka był bez szans i prowadzimy już 4:0. W 26 minucie bramkarz Wisły obronił strzał Pawła Barzyca, ale w 28 minucie zdobywamy kolejnego gola. Franek zagrywa do Jana Różańskiego, który pewnie pokonuje bramkarza. Dwie minuty później Paweł Jaruszewski popisuje się bardzo dobrym crossem, a świetnym strzałem zakończonym bramką popisuje się Paweł Barzyc. Tuż przed przerwą pierwszą interwencję w meczu zalicza Wojciech Krysiak, pewnie broniąc strzał zawodnika gości.

Pierwszą akcję w II połowie stwarzamy w 54 minucie, kiedy to bramkarz Wisły obronił uderzenie Franciszka Ratajczyka. Po chwili jeden z piłkarzy gości, uderzył obok bramki. W 60 minucie zdobywamy bramkę, a właściwie Franek, ale sędzia odgwizduje spalonego. Cztery minuty później debiutujący w naszych barwach Maciej Dańko zagrywa do Pawła Barzyca, ale zawodnik Znicza uderza nad bramką. W 72 minucie byliśmy blisko stracenia bramki, ale świetnie w bramce spisał się Jakub Osobiński. Tuż przed samym końcem meczu Kamil Biernat wrzucił piłkę w pole karne, a tam strzałem głową Paweł Barzyc ustalił wynik spotkania.

Brawo chłopaki ! Oby tak dalej !

Drużynie Wisły Płock dziękujemy za mecz i życzymy sukcesów w następnych spotkaniach!