Wysoka wygrana w sparingu

Wczoraj piłkarze Znicza rozgrywali sparing z drużyną KS Piaseczno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Znicza 6-1. Bramki zdobyli: Zawodnik testowany (as. Kamil Biernat), Kamil Biernat (as. Wiktor Oder), Michał Kozaczkow (as. Piotr Dąbrowski), Piotr Dąbrowski (as. Michał Kozaczkow), Adrian Dumała, Michał Kozaczkow. W rozwinięciu podsumowanie sparingu.

Drużynie KS Piaseczno dziękujemy za grę fair play oraz życzymy sukcesów w następnych spotkaniach !

Za nami bardzo dobre spotkanie. Zawodnicy Znicza po raz kolejny wszyscy (niekiedy tego brakuje) grali z zębem i niesamowitą ambicją !. Wykorzystaliśmy swoje wszystkie okazję do zdobycia bramki. Należy pochwalić każdego z osobna oraz Jędrzeja Olkowskiego który staje się coraz mocniejszym ogniwem naszego zespołu. Bardzo dobre spotkanie rozegrali bramkarze ratując nas nie raz przed stratą bramki. Brawa także dla zawodnika testowanego który zdobył wyrównującą jakże ważną bramkę w spotkaniu. Przed nami kolejne sparingi i ciężkie sprawdziany, jednak po ostatnich meczach naprawdę z pełną dumą i nadzieją możemy patrzeć na grę chłopaków. Po wielu akcjach bardzo składnych (nie przypadkowych !) ręce same składają się do oklasków. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo ! :)