Derbowa porażka

W dniu dzisiejszym w meczu rozgrywanym na boisku Znicza Pruszków nasza drużyna przegrała 2-3 w meczu derbowym z drużyną MKS Znicz III Pruszków.

Już na samym początku mecz nie ułożył się po myśli naszej drużyny. W 3 minucie I kwarty bramkę dla gości zdobył Michał Szklarski. W 13 minucie II kwarty goście znów strzelili bramkę tym razem celnym strzelcem był Adam Bytniewski. Dopiero w III kwarcie nasza drużyna rozpoczęła swoją prawdziwą grę. Na efekty długo nie kazano nam czekać, gdyż tuż po wznowieniu gry w III kwarcie bramkę kontaktową zdobył Franciszek Ratajczyk. Tuż po strzeleniu bramki nasza drużyna wyrównała za sprawą Sebastiana Folwarskiego. Wynik spotkania ustalił z rzutu wolnego Jakub Giś.