Porażka po walce

Dziś rozegraliśmy mecz z Legią Warszawa. Spotkanie zakończyło się naszą porażką 2:4. Jednak trudno nie napisać wielu pochwał pod adresem piłkarzy Znicza. Od początku wyszliśmy ofensywnie i nie murowaliśmy własnej bramki. Szybko straciliśmy bramkę po kontrze, jednak parę minut później Franciszek Ratajczyk zdobywa gola na 1:1. Jeszcze przed przerwą zdobywamy bramkę po pięknej akcji, Kamil Biernat zagrywa do Bartłomieja Kukułowicza i wygrywamy 2:1, warto wspomnieć, że bramkę zdobywamy grając jednego zawodnika mniej. Wynik utrzymuje się do przerwy, nie dopuszczamy gospodarzy do sytuacji podbramkowych. Duża asekuracja zawodników, wspieranie się, wola walki i zwycięstwa na najwyższym poziomie. Gramy swoje wymieniamy wiele podań, zdarza nam się laga (ale komu się nie zdarza). W drugiej połowie szybko dostajemy bramkę wyrównującą, znów gramy jak równy równy z jednymz najlepszych zespołów w Polsce. Tuż przed końcem dostajemy dwie bramki i ostatecznie przegrywamy.

Chłopaki pokazaliście niesamowity charakter i upór. Pierwsza połowa w waszym wykonaniu to majstersztyk, graliście otwartą piłkę, zdobyliście dwie bramki i atakowaliście mając inicjatywę. Możecie być z siebie bardzo, ale to bardzo dumni. Wraz z Legią stworzyliście świetne, miłe dla oka widowisko.Oby tak dalej, ciężka praca, ambicja i podejście odpowiednie do treningów i meczy popłaca ! Tylko trzeba dalej chcieć !

ZDJĘCIA W ROZWINIĘCIU !

BRAWO !!!

Drużynie Legii życzymy samych sukcesów w następnych spotkaniach i gratulujemy zwycięstwa !

Legia Warszawa - Znicz Pruszków (fot. Mirosław Krysiak)