Remis

Remis

Dziś w swoim ostatnim sparingu Znicz zremisował 1-1 z drużyną SEMPA Warszawa. Pierwsze 10 minut to pełna dominacja gości, naszym zawodnikom ciężko było wymienić kilka podań. Stworzyliśmy w tej połowie trochę sytuacji ale nie wykorzystaliśmy ich, pod koniec to my doszliśmy do głosu.Pod koniec I połowy bramkę zdobyła drużyna SEMPA. Od początku II połowy ruszyliśmy do ataku i byliśmy stroną dominującą. Udało się udokumentować po strzale Franciszka Ratajczyka który wykorzystał podanie Piotra Dąbrowskiego. Stworzyliśmy jeszcze swoje okazje i gdybyśmy je wykorzystali wynik byłby inny. Obie drużyny stworzyły naprawdę świetne widowisko pełne walki, dobrej gry i przede wszystkich zaangażowania. Każdy z zawodników jednej i drugiej ekipy walczył z pełnym zaangażowaniem i wolą walki. Na plus należy zapisać grę naszych bramkarzy Przemka i Eryka którzy wybronili parę sytuacji podbramkowych. Niestety na minus sędziowanie ale lepiej się o tym nie rozpisywać. Za tydzień czeka nas liga musimy z pełnym zaangażowaniem wejść w ten tydzień. Walczyć na 100% na każdym treningu i pokazać się z jak najlepszej strony.

Drużynie SEMPA serdecznie dziękujemy i życzymy samych sukcesów !