Sparing z SMS Łódź

Wczoraj rozegraliśmy sparing z SMS Łódź. Od początku wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie. Jednak zagraliśmy bardzo dobry mecz, które mógłsię podobać. Graliśmy miłą piłkę dla oka, z bardzo mocnym przeciwnikiem. Nawiązaliśmy walkę z zespołem który postawił nam trudne warunki. Możemy z tego spotkania i swojej pracy być dumni !Pomimo straty trzech bramek w I połowie podnieśliśmy się i wyszliśmy na 2-3 pokazując charakter. Mogliśmy pokusić się o remis a nawet o zwycięstwo, jednak zabrakło w paru sytuacjach zimnej krwi. Praca skutkuje co widać w spotkaniach, pracujemy dalej bo niedługo liga. Sparing z SMS pokazał, że w naszym zespole drzemie duży potencjał, teraz trzeba go wykorzystać :). Bramki: Bartłomiej Kukułowicz i Kamil Biernat.

Sparing: MKS Znicz Pruszków : SMS Łódź (fot. Mirosław Krysiak)

Powołani:

Tomasz Brzuska

Wojciech Krysiak

Przemysław Bort

Zawodnicy powinni zabrać ze sobą: Kurtkę czerwoną, dres treningowy, komplet treningowy, czapkę, bidon, owoce, napój.