Sparing z UMKS Piaseczno

Wczoraj rozegraliśmy sparing z UMKS Piaseczno. Pierwsze minuty niczym deja vu spotkania z Agrykolą Warszawa. Z minuty na minutę jednak rozkręcaliśmy się. Niektóre "zrywy" zespołu napawają optymizmem. Cieszy powrót kontuzjowanego Wojtka, serdecznie witamy z powrotem w zespole !. Przed nami jednak jeszcze dużo pracy. Drużyna z Piaseczna postawiła bardzo trudne warunki i zagrała bardzo dobre spotkanie. Bramki: Franciszek Ratajczyk x2, Bartłomiej Kukułowicz, Szymon Bartosik. Asysty: Piotr Dąbrowski x2, Bartłomiej Kukułowicz, Kamil Biernat.

Drużynie UMKS Piaseczno dziękujemy za grę fair play i życzymy dalszych sukcesów !

Sparing: MKS Znicz Pruszków 4:3 UMKS Piaseczno (fot. Martyna Biernat)

Powołani:

Piotr Dąbrowski

Kamil Szczepański

Wojciech Krysiak

Zawodnicy powinni zabrać ze sobą: Dres treningowy, koszulkę niebieską, koszulkę termiczną, czapkę, rękawiczki, kurtkę czerwoną, ciepłą herbatę , baton albo owoc.