Zwycięstwo w sparingu

W rozgrywanym dziś sparingu Znicz 2000 pokonał 8-2 drużynę Ursusa Warszawa. Dobra gra naszych zawodników. Stworzyliśmy wiele sytuacji podbramkowych. Mimo trudnych warunków atmosferycznych, momentami nasza gra wyglądała naprawdę dobrze. Były też momenty w których nie potrzebnie traciliśmy futbolówkę przez co byliśmy zmuszeni do wysiłku. Było trochę błędów które musimy wyeliminować na treningach. Kierunek który obrał trener przynosi upragnione efekty i już dziś widać, że zmierzamy w dobrym kierunku. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Kami Biernat (as. Bartłomiej Surmacz), Sebastian Folwarski (as. Kamil Biernat), Piotr Dąbrowski (as. Bartłomiej Surmacz), Franciszek Ratajczyk (as. Patryk Lenard), Franciszek Ratajczyk (as. Wiktor Oder), Sebastian Folwarski, Piotr Dąbrowski (as. Bartłomiej Surmacz) i Michał Kozaczkow.

Drużynie Ursusa Warszawa dziękujemy za grę fair play i życzymy samych sukcesów !

Powołani:

Eryk Burzyński

Adrian Dumała

Konrad Dzitkowski

Kamil Książek

Przemysław Bort

Hubert Wasilewski

Tomasz Brzuska

Wiktor Oder

Kamil Szczepański

Bartłomiej Surmacz

Patryk Lenard

Bartłomiej Kukułowicz

Michał Kozaczkow

Kamil Biernat

Piotr Dąbrowski

Michał Milczarski

Sebastian Folwarski

Franciszek Ratajczyk

Zawodnicy powinni zabrać ze sobą: czapkę czerwoną, dres treningowy, ubrania termiczne, strój niebieski, żółte koszulki, rękawiczki, bidon, picie, owoc lub baton.