Zwycięstwo z hokejowym wynikiem w tle

W dniu dzisiejszym Znicz Pruszków rozgrywał swoje trzecie spotkanie sparingowe w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. W meczu rozgrywanym na wyjeździe Znicz Pruszków pokonał drużynę Piasta Piastów rocznik 1999 23:17. Spotkanie trwało 3 x 30 minut. Pomimo iż wynik był "hokejowy”, obie drużyny dały z siebie wszystko prezentując się bardzo dobrze. Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych, było wiele słupków, akcji niewykorzystanych z obu ekip. Spotkanie prowadzone było w bardzo szybkim tempie. W rozwinięciu strzelcy bramek oraz asystenci przy nich.

Drużynie Piasta Piastów dziękujemy za grę fair play oraz serdecznie życzymy sukcesów w następnych spotkaniach.

Strzelcy:

Michał Kozaczkow x7, Piotr Dąbrowski x3, Sebastian Folwarski x2, Bartłomiej Surmacz x2, Marcin Siedlecki x2, Kamil Biernat x2, Patryk Lenard x2, Krzysztof Kruszyński, Kamil Książek, Tomasz Brzuska.

Asysty:

Michał Kozaczkow x3, Bartłomiej Surmacz x2, Piotr Dąbrowski x2, Kamil Biernat x2, Sebastian Folwarski x2, Marcin Siedlecki, Artur Zawiślak.