Wygrana na dobry początek!

W poniedziałek na inauguracje Ekstraligi Juniorów Młodszych pruszkowski Znicz podejmował na własnym stadionie Kose Konstacin. Mecz zakończył się wynkiem 3:1 dla gospodarzy. Pod wodzą naszego nowego trenera rocznika 2000 Tomasza Matuszewskiego zadebiutowali: Jakub Zagórski, Jakub Wszałkowski, Jakub Szymczak, Kacper Pyrek, Konrad Owczarek, Szymon Śmieciński oraz Norbert Turowiecki. Serdecznie witamy w zespole!

W pierwszej połowie zdecydowanie przeważali gospodarze. W 14 minucie spotkania Jakub Zagórski posłał centre z rzutu rożnego w pole karne gości, tam w zamieszaniu piłkę do własnej bramki skierował zawodnik Kosy. Na drugą bramkę nie musieliśmy długo czekać, gdyż w 22 minucie meczu swojego pierwszego gola w barwach Znicza zdobył Jakub Wszałkowski pokonując z bliska bramkarza gości. W 26 minucie goście zdobyli kontaktową bramkę po samobójczym trafieniu naszego zawodnika. Tuż przed przerwą kolejny debiutant, Szymon Śmieciński, wpisał się na listę strzelców precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego. Do przerwy 3:1 na korzyść gospodarzy.

W drugiej odsłonie meczu zespół z Konstancina przebudził się, obydwa zespoły wyprowadzały kontrataki lecz żadna ze stron nie potrafiła znaleźć drogi do bramki. Wynik do końca spotkania nie zmienił się. Ważne 3 punkty wylądowały w Pruszkowie.

Skład gospodarzy: Jakub Osobiński - Krystian Mianowicz (71` Kamil Szczepański), Kacper Pyrek, Jakub Szymczak, Paweł Jaruszewski - Konrad Owczarek, Filip Dziełak (70` Norbert Turowiecki), Szymon Śmieciński (64` Kacper Kucharek) - Jakub Zagórski (59` Kamil Biernat), Franciszek Ratajczyk (75` Jan Różański), Jakub Wszałkowski (53` Olivier Aleksander).